جلسه دوازدهم انجمن مدیران

0
158

جلسه دوازدهم انجمن در تاریخ ۲۰ دی ماه برگزار گردید و تعداد ۱۷ نفر از دوستان در این جلسه شرکت داشتند . جلسه با صحبت‌های جناب ایازی در مورد دو موضوع ۱- ارائه پیشنهاد توسط اعضاء بابت برگزاری مراسم سالگرد شروع به کار انجمن و ۲- انتخاب اعضای جدید هیئات امنا در جلسه آتی انجمن شروع شد. بخش ۳۶۰ درجه با صحبتهای آقای پیرملکی در خصوص معرفی موسسه پیو در آمریکا و افزایش و رشد دین داری در سطح دنیا و در ادامه اشاره به افزایش تعداد مطالعات در حوزه دین و رشد کمی و کیفی آن شروع شد.آقای سلیمانیان نیز در مورد سخنرانی مصطفی ملکیان در ارتباط با فضیلت و ضرورت ساده زیستی صحبت نمودند. در ادامه خانم بیگدلی در مورد مقاله در حوزه جامعه شناسی نوشته دکتر قاضی صحبت نمودند. آقای شجاعی در مورد علل موفقیت افراد در حوزه کسب و کار صحبت نمودند. جناب جواهری زاده در مورد پادکست مربوط به آقای رنانی صحبت هایی داشتند و در ادامه توضیحاتی درباره خانم هچ و نظرات ایشان در مورد پارادایم جدید و معنویت ایراد نمودند. آقای اصلانی در مورد مقاله ای با موضوع رابطه تجاوز برند و رابطه رفتار مصرف کننده با متغیر مداخله گر صحبت نمودند. در نهایت جناب ایازی اشاره ای به راه اندازی مرکز علوم شناختی در دانشگاه علامه طباطبایی و همچنین برگزار کارگاه های علوم شناختی در دانشگاه علامه صحبت داشتند

در بخش دوم و پایانی ارائه آقای دکتر باقری در مورد ظرفیت شناسی حوزه و دانشگاه در حل مسائل نظام ارائه داشتند. در پایان از دوستان خواهشمندیم در مورد نحوه برگزاری سالگرد انجمن و انتخاب اعضای هیئات امنا نظرات خود را اعلام نمایند تا جمع بندی صورت گیرد.

مقاله قبلیجلسه سیزدهم انجمن مدیران
مقاله بعدیجلسه یازدهم انجمن مدیران
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال یک نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.