جلسه سیزدهم انجمن مدیران

0
145

جلسه سیزدهم انجمن در تاریخ ۲۵ بهمن ماه در ساعت ۱۶ برگزار گردید و تعداد ۱۲ نفر از دوستان در این جلسه شرکت داشتند.
بخش ۳۶۰ درجه با صحبت های آقای پیر ملکی آغاز شد. ایشان درباره پروژه زیست اخلاقی در سازمان صحبت هایی را ایراد کردند و از دوستانی که علاقمند به مشارکت در این پروژه هستند، خواستند که اعلام آمادگی کنند. این پروژه احتمالا از سوی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه حمایت خواهد شد. همچنین ایشان پیشنهادی برای راه اندازی کارگروه های ذیل انجمن شدند که مطالعات و مباحث مطروحه در انجمن هدفمند شود. در ادامه آقای ملاباقر در ارتباط با سایت خودشان (ketabtime.ir) صحبت های داشتند و معرفی خوبی از آن داشتند (از آقای ملاباقر خواهش داریم که مجددا آن را در گروه نیز معرفی کنند). همچنین ایشان درباره کتاب هندبوک کارآفرینی از انتشارات وایلی صحبت های داشتند و بخش هایی از فصل هفتم کتاب را به صورت بیان کردند. خلاصه این بخش از نظر آقای ملاباقر این بود که استارت آپ ها پس از راه اندازی نیاز به آموزش دارند نه قبل از راه اندازی.

بهش ۳۶۰ درجه با صحبت های آقای صالحی ادامه پیدا کرد. آقای صالحی در خصوص سرمایه نمادین و تاثیر آن بر فرهنگ سازمانی صحبت نمودند. اینکه سرمایه نمادین منجر به قدرت و مشروعیت نمادین می شود و حاکمان از سرمایه نمادین سو استفاده می کنند و خود را مشروع نشان می دهند. زبان و سخنرانی مهم ترین ابزار سرمایه نمادین است.

سپس آقای جواهری زاده در مورد نقش فلسفه در تولید علم صحبت نمودند.

در ادامه آقای شجاعی در مورد طب سنتی و مدیریت و رفتار سازمانی صحبت نمودند و نکته ای درباره نسبت بین دین و مدیریت بیان نمودند.
آقای اصلانی در بخش نخست صحبت خود گفتند که مواظب باشیم در برخی موضوعات بیش از اندازه اغراق و یا بی توجهی نکنیم (تعریضی به ساده انگاری کتاب های موفقیت). سپس کتاب ادبیات تبلیغ را معرفی نمودند که این کتاب نکات خوبی درباره اینکه چگونه بنویسیم دارد. آقای ایازی پادکست های لوگوس،رادیو مرز و هزارتو را معرفی نمودند.

در خلال بخش ۳۶۰ درجه نظرات دوستان نقد و برسی شد. سپس در ادامه جناب ایازی از دوستان خواستند در مورد نقات ضعف و قوت انجمن و کارهای انجام شده در مدت نه ماهه گذشته نظرات خودشان را بیان کنند و اگر پیشنهادتی دارند ارئه نمایند.خانم های بیگدلی و شمس بهمراه آقایان صالحی و ملاباقر ضمن تاکید بر حفظ اعضای هیئت امنا انجمن از فعالیتهای اخیر تمجید نمودند و روند کنونی را مناسب و ادامه همین مسیر حداقل تا ۶ ماه آینده پیشنهاد نمودند. جناب جواهری زاده ضمن تشرح فعالیتهای گذشته انجمن اعلام نمودند انجمن به اهداف از پیش تعیین شده که همان شبکه سازی و تسهیم دانش می باشد رسیده و نیاز به تغییر می باشد. جناب شجاعی گزارش کوتاهی از مسائل مالی ارائه و تغییر را خواستار شدند. آقای اصلانی و ایازی و امینی زاده نیز بر تغییر افراد هیئت امنا تاکید داشتند. جناب مردای نیز با تشکر از فعالیتهای تمام اعضای انجمن بر ادامه راه انجمن و تشکیل کمیته های فرعی تاکید داشتند. در نهایت با رای گیری از افراد حاضر نفرات جدید هیئت امنای انجمن مشخص شدند

۱- آقای ایازی
۲- آقای دکتر پیر ملکی
۳- خانم بیگدلی
۴- آقای حسینی مرام
۵- آقای صالحی

همچنین آقای ملاباقر لطف کردند و امور مربوط به راه اندازی سایت را بر عهده گرفتند.

مقاله بعدیجلسه دوازدهم انجمن مدیران
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال یک نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.